Řekli o VOZKOVI - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Řekli o VOZKOVI

 

Děkujeme za Vaše pochvalná vyjádření na adresu Vozky, která zasíláte po hlasování v anketách. Jsme za ně rádi, při práci pro Vás nás to velice motivuje a zavazuje. 

Při tomto způsobu Vašeho sdělování se negeneruje Vaše mailová adresa, abychom Vám mohli odpovědět, proto tak činíme alespoň touto cestou.

Redakce Vašeho Vozky

 


 

Jarka ze Staříče

15. ledna 2014, 09.57

Mám Vozku ráda a těším se na každé další vydání. To „dítě” se vám opravdu povedlo. Někdy se s ním směji a někdy uroním slzičku. Je příjemné a osvobozující číst příběhy psané se vtipem a citem. A je to dar, a je hezké že se pisatelé o něj s námi podělí. Líbí se mi i promyšlené rady pro pomoc v našich různých potřebných oblastech života. Mám ráda kreslené vtipy i moudrost aforismů. 

Když přijde Vozka, hlavou mi proletí myšlenka - to se zase poměju! A už se těším na svoji chvilku klidu pro počteníčko.

Proto prosím, poděkujte za mně všem, kdo se s námi dělí o své myšlenky, znalosti i postoje. Toužím, abyste všichni věděli, jak moc si vážím vašeho času a námahy, která je s tím jistě mnohdy spojená. Není to promarněný čas. Je to vzácný dar, protože je v něm láska k lidem.

 

Všechny názory

 

 

 

Bohumila Fleyberková, Praha

21. září 2013, 01.15

Každé nové číslo je pro mě pokaždé příjemnou pozitivní bombou. Po splnění domácích povinností si k němu beru konev čaje, tužku, blok a někdy i kapesník, zalezu si do kouta a pro okolní svět nefunguji. Je to jako když rozbalujete dárek, mašličku po mašličce. Stále obdivuji dopisovatele, celý váš tým – prostě profíci a já smekám přede všemi. Bohumila Fleyberková, Praha, 11/2009

 

Všechny názory

 

 

 

Miroslava Huvarová, Přerov

21. září 2013, 01.14

Den, kdy mi dojde nový Vozka, je pro mne vždy svátkem. Velice mne posiluje. Miroslava Huvarová, Přerov, 9/2011

 

Všechny názory  

 

 

 

Stanislava Molková, Zábřeh na Moravě

21. září 2013, 01.13

Těším se vždy na nové číslo Vozky. Přečtu ho od A do Z. Přečtu i sport, ačkoli se mu nevěnuji, ale chci vědět, co dokáží imobilní lidé. Nejvíce mne zajímá, jak žijí postižení lidé nejen u nás, ale i v zahraničí, a porovnávám jejich možnosti a přístup jejich vlády s našimi podmínkami. Velmi celou redakci obdivuju a držím palce. Stanislava Molková, Zábřeh na Moravě, 6/2012.

 

Všechny názory 

 

 

 

Jindřiška Žídková, Francova Lhota

21. září 2013, 01.12

Ve Vozkovi jsou informace takříkajíc „normální lidské“. Přečtu ho jedním dechem! Jindřiška Žídková, Francova Lhota, 09/2010.

 

Všechny názory 

 

 

 

Olga Puflerová, Plzeň

21. září 2013, 01.11

Oceňuji informace o sociálních službách, zdravotechnice a zdravotnictví vůbec, o možnostech cestování. Se zájmem si přečtu i Vaříme s Vozkou, psané s ohledem na náš handicap. Moc nemusím články o sportu (mně je 70 let). Souhrnně chválím a považuji časopis za vydařený a potřebný! Díky za něj. Olga Puflerová, Plzeň, 7/2012.

 

 

 

Marta Fleková, Praha

21. září 2013, 01.10

Každého Vozku přečtu od první do poslední strany. Nemám internet a tak Vozka je pro mne zdrojem mnoha užitečných informací a rad. Mnohému jsem se z něj přiučila. A pomáhá mi i psychicky – při vědomí, že s problémy na vozíku nejsem sama. Marta Fleková, Praha, 01/2013.

 

 

 

Bohumil Bula, Ostrava

21. září 2013, 01.09

Při četbě Vozky v jeho papírové formě na člověka dýchne kultura celého projektu. A to mě skutečně ohromilo. Navíc jsem zjistil, že o problematice vozíčkářů toho moc nevím. Dost o ní nyní přemýšlím. Bohumil Bula, Ostrava, 11/2005

 

 

 

Josef Podmolík, Ostrava

21. září 2013, 01.08

Časopis Vozka jsem dříve nekupovaval, myslel jsem si, že nepotřebuji vědět o problémech jiných lidí s postižením, že moje nemoc mi plně stačí. Se zhoršováním mé RS jsem změnil názor, Vozku odebírám už pět let. Čte se velmi dobře. Netrpělivě čekám na vydání každého nového čísla, protože jsou v něm zkušenosti, rady, různé informace pro lidi s handicapem, pěkné články; je to prostě časopis OK. Kdyby se měl Vozka v budoucnu zrušit, přišel bych o hodně dobrého čtení. Josef Podmolík, Ostrava, 6/2012

 

 

 

Erika Kučerová, Ivančice

21. září 2013, 01.07

Oceňuji, že ve Vozkovi jsou zmíněny úspěchy těch, kteří se přes zdravotní znevýhodnění věnují sportu, dosahují výborné pracovní výsledky a uplatnění. Vozka nám ukazuje cestu, jak lze se snahou prožít život smysluplněji. Nerezignovat, a když je třeba, brát se za svá práva na slušný život. Časopisu dávám palec nahoru! Erika Kučerová, Ivančice, 02/2013.

 

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Anketa

Vozku přečtu

téměř celého

41.6%

 

asi jen z poloviny

30.3%

 

jen některá vybraná témata

28%

 

 

Pondělí, 24. června 2024

Svátek má Jan

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)