Ocenění - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Ocenění

 

Podpora institucí

  • Podpora Magistrátu města Ostravy: „Jedná se o propracovaný časopis, který má své pravidelné a dlouholeté čtenáře. Záměry, se kterými tvůrci vytvářeli tento časopis, byly naplněny. Šíře oblasti, kterou se zpravodaj zabývá a obsah jednotlivých příspěvků jsou natolik zajímavé, že si na své přijdou i čtenáři nevozíčkáři, kteří nepotřebují vyhledávat specifický typ informací. Z práce redakce nepřestalo vycházet počáteční zapálení, které je navíc doplněno i o profesionální přístup. Projekt vnímám jako velice zdařilý a doporučuji jej i nadále podporovat." Ostrava, září 2005, Mgr. Radim Kvasnička, Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Magistrátu města Ostravy.

  • Podpora Ministerstva zdravotnictví ČR: Magazín VOZKA je finančně podporován Ministerstvem zdravotnictví ČR a to záhy od jeho vzniku až dosud. Info: Ministerstvo zdravotnictví ČR, odbor zdravotně sociálních programů, Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2.

 

Ocenění

  • Rok 2007: Výroční cena ministra zdravotnictví ČR za práci ve prospěch zdravotně postižených za r. 2007 „Za dlouholetou publicistickou práci nejen o problematice zdravotního postižení”

  • Rok 2007: Ocenění Stříbrný kamínek 2007 Ostravské radnice a Asociace Trigon „Za nápaditou zpravodajskou a publicistickou činnost”

  • Rok 2004: Cena novinářů redakce zpravodaje Ostravská radnice a Centra pro komunitní plánování Moravskoslezského kraje „Za obětavé šíření informací o životě seniorů, zdravotně postižených a za zachování odkazu Jana Wericha o významu člověčenství, optimismu, smyslu pro humor, tolerance a občanské slušnosti”

  • Rok 1998: III. cena Vládního výboru pro zdravotně postižené občany „Za publicistické dílo, popularizující problematiku zdravotního postižení v soutěži”

 

 

Čtvrtek, 30. května 2024

Svátek má Ferdinand

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)