Řekli o VOZKOVI
Bohumila Fleyberková, Praha
21. září 2013, 01.15
Každé nové číslo je pro mě pokaždé příjemnou pozitivní bombou. Po splnění domácích povinností si k němu beru konev čaje, tužku, blok a někdy i kapesník, zalezu si do kouta a pro okolní svět nefunguji. Je to jako když rozbalujete dárek, mašličku po mašličce. Stále obdivuji dopisovatele, celý váš tým – prostě profíci a já smekám přede všemi. Bohumila Fleyberková, Praha, 11/2009
Tématické zařazení:
Diskuse k článku
Anketa
Vozku přečtu
téměř celého |
||
41.1% |
||
| ||
asi jen z poloviny |
||
30.7% |
||
| ||
jen některá vybraná témata |
||
28.3% |
||
| ||

Reklama








a-nahled4.jpg)














