Florbalový klub vozíčkářů FBC ABAK Ostrava hledá posily - Sport bez bariér - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Sport bez bariér

Florbalový klub vozíčkářů FBC ABAK Ostrava hledá posily

22. dubna 2015, 12.41 | Ostrava (red)
Florbalový klub vozíčkářů FBC ABAK Ostrava založila Renáta Staňková s trenérem Petrem Koutným v roce 2005. Za desetileté působení se členy týmu stali jak studenti Střední školy prof. Z. Matějčka z Ostravy-Poruby, tak i sportovní nadšenci z Ostravy a okolí.

 

 

V roce 2008 vstoupil tým do oficiální vozíčkářské florbalové ligy. Za své působení jsme získali mnoho ocenění v rámci týmu i jednotlivců. Mezi nejcennější umístění patří dvojnásobné vítězství v lize florbalu vozíčkářů a vítězství v největším mezinárodním turnaji Prague Wheel Open.

Ostravský tým patří ke stálým účastníkům ligové soutěže. Rádi bychom do našeho kolektivu pozvali další sportovce, kteří se chtějí zapojit a vyzkoušet si, jaký je to pocit, když společně bojujeme o vítězství. Přivítáme všechny bez rozdílu věku či pohlaví, stačí jen mít sportovního ducha a chtít se zapojit do party, která drží při sobě v dobrém i zlém.

Trénujeme dvakrát týdně v tělocvičně školy prof. Matějčka, vždy v úterý a ve čtvrtek od 14.30 do 16 hodin. Pro nováčky můžeme zapůjčit florbalové vybavení včetně sportovního vozíku. Pokud máte zájem, kontaktujte vedoucí týmu Renátu Staňkovou na e-mailu  nebo přes formulář na našich stránkách www.fbc-abak-ostrava.cz.

 

Hledáme i sponzory

Jako každý sportovní oddíl i my potřebujeme podporu. Hledáme sponzory – firmy i jednotlivce –, kteří by chtěli podpořit naše zapálení do hry. Odměnou pak budou nejen naše dobré výsledky, ale i logo na dresech, reklamní polepy kol či medializace na internetu.

Ligové kolo, které se konalo v Ostravě v polovině března ve sportovní hale Sareza (Ostrava-Přívoz), mělo vynikající sportovní atmosféru. Mnozí diváci zjistili, jak je florbal vozíčkářů dynamická a napínavá hra, plná ostrých soubojů, krásných gólů a nezapomenutelné atmosféry.

Další informace o našem týmu najdete na stránkách www.fbc-abak-ostrava.cz a více informací o florbalu na vozíku na stránkách www.fbh.cz.

Těšíme se nejen na nové hráčské přírůstky v naší partě, ale i na skvěle fandící diváky, kterých není nikdy dost a kteří nás ženou za vítězstvími!

Tým FBC ABAK Ostrava

Ilustr. foto: Dominik Drahonínský, www.fbcostrava.cz

 

Zdrojový článek v příloze

 

Zdroj: Vozka 1/2015

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Sport bez bariér  

 

 

Úterý, 28. května 2024

Svátek má Vilém

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)