Pestrobazar aneb Darujte a nakupte za babku - Kompenzační prostředky - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Kompenzační prostředky

Pestrobazar aneb Darujte a nakupte za babku

15. září 2015, 18.14 | Praha (Jana Augustinová, red)
Již třetí dobročinný bazárek s názvem Pestrobazar se bude konat 24. a 25. září u metra Rajská zahrada. Akci pořádá Pestrá společnost, o. p. s., která se zabývá výcvikem asistenčních psů. Výtěžek z akce tedy opět poputuje na psí asistenty.

 

Pestrobazar má dvě fáze – příjem a prodej. Příjem probíhá od 14. do 18. září 2015, prodej věcí proběhne 24. a 25. září od 10 do 19 hodin u metra Rajská zahrada. Máte-li tedy doma starší, ale ještě funkční věci, jako oblečení, hračky, knížky, společenské hry, sportovní potřeby aj., které už nepotřebujete, neváhejte je v tyto dny přinést na ulici Kučerova 809/11 v Praze 9 – Černém Mostě. V případě firemní sbírky zajistí odvoz Pestrá společnost.

„Velmi mě těší, že oblíbenost Pestrobazaru sezónu od sezóny stoupá. Není se co divit, protože lidé darují velmi pěkné věci, často nové a značkové, to je pak radost nakupovat. Loni se výtěžek vyšplhal na čtyřicet tisíc korun a já doufám, že na výcvik psích asistentů získáme letos alespoň stejnou částku. Díky všem, kteří do toho jdou s námi!“ říká s nadšením organizátorka akce a fundraiserka Pestré společnosti, o. p. s., Martina Evjáková.

Pestrá společnost, o. p. s., je nezisková organizace, která cvičí asistenční a vodicí psi pro lidi s různým postižením již sedmým rokem. Od štěňátek do konce výcviku žijí psi v domácnosti trenérů, tedy výcvik probíhá přirozenou formou. Vodicí pes nahrazuje oči, asistenční pes nahrazuje nohy a ruce, signální pes nahrazuje sluch. Organizace má akreditovaný bezkotcový výcvik od mezinárodní organizace Assistance Dogs Europe a je držitelem Značky spolehlivosti, kterou udělila po hloubkovém auditu Asociace veřejně prospěšných organizací. Zabývá se také ochranou práv svých klientů a prosazuje jednotné postavení všech asistenčních psů na stejnou úroveň.

 

Kontakt: Jana Augustinová, PR manager Pestré společnosti, o. p. s.

tel.: 731 610 316, , www.pestraspolecnost.cz.

 

 

Leták Pestrobazar 2015

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Kompenzační prostředky  

 » Aktuality  » Zpravodajství  

 

 

Středa, 28. září 2022

Svátek má Václav (Den české státnosti)

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)