Vyrazte do přírody na kurzy SKV Praha - Sport bez bariér - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Sport bez bariér

Vyrazte do přírody na kurzy SKV Praha

28. července 2014, 14.24 | Praha (Michaela Krunclová)
Léto frčí na plné obrátky a ani pražský Sportovní klub vozíčkářů nelení. Outdoorový oddíl pro vás chystá pěkné a nevšední sportovní zážitky – cyklistické kurzy u nás i v Rakousku, kitování na Rujaně nebo víkend v lanovém centru na Lužánkách v Brně.

 

 

Co už se událo?

První kurz se uskutečnil ještě koncem června. Sjel se pořádný kus Vltavy. Jak pěkně bylo, se můžete podívat na našich stránkách https://www.skvpraha.org/novinky/cely-text/zprava/cervnova-vltava.

V polovině července se naše vodácká výprava vydala směr jih. Milovníci vody a lodí se ocitli na divoké rakouské řece Salze, která je obklopená překrásnou panenskou přírodou.

A teď k tomu, co nás čeká…

 

Cyklistický kurz v Kroměříži aneb Kdo mě porazí v kopci?

Kurz je naplánován na  13.–17. 8. 2014 v Náhořanech, v bezbariérovém rekreačním areálu Pahrbek (https://www.pahrbek.cz). Cena kurzu je 2 200 Kč, je v ní zahrnuto ubytování s polopenzí a samozřejmě zkušená asistence.

 

Kurz kitování na moři

Kurz se uskuteční 10.–17. 8. na Rujáně, největším ostrově v Německu, který leží na severovýchodním okraji spolkové země Meklenbursko-Přední Pomořansko v Baltském moři. Pokud máte odvahu a přidáte se k nám, po pár dnech byste měli zvládnout jízdu na kitu.

 

Cyklokurz mamá, tatá

U rozkošné Rozkoše v bezbariérovém penzionu Jehlan (www.pensionlhota.cz) se sejdeme   20. 8., kurz bude ukončen 24. 8. Cena kurzu je 2 000 Kč a je v ní ubytování s polopenzí a asistence. Rodiny s dětmi čeká šlapando grando, soutěžindo a  koupando…

 

Víkend v lanovém centru

Na  29.–31. 8 jsme připravili novinku – pobyt v lanovém centru v brněnských Lužánkách. Vyzkoušet si můžete slaňování, lezeckou stěnu, lanovku nebo skok z výšky s houpačkou. Ubytování je zajištěno v místě lanového centra, na sobotu je připraven oběd. Více informací na www.lanovecentrum.cz/cs/brno&nbsp.

 

Cyklistický kurz Salzburg

Od 3. do 7. září očekávají naši výpravu v jednom pěkném salzburském penzionu (https://www.oekotel.com/en/locations/salzburg.html). Cena kurzu je 2 000 Kč, je v ní zahrnuto ubytování se snídaní, zkušená asistence a každodenní výlety v tajuplném historickém a horskými vrcholy obklopeném okolí Salzburgu.

Na všechny kurzy vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení – handbike za 150 Kč/den. Pokud máte o některý z kurzů zájem, stačí se nahlásit Jardovi Střížovi na tel. 739 140 862 nebo napsat na .

 

 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Sport bez bariér  

 » Aktuality  » Cestování a pobyty bez bariér  

 

 

Neděle, 26. května 2024

Svátek má Filip

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)