Nová služba HOME společnosti HARTMANN – RICO doveze inkontinenční pomůcky na poukaz až domů - Sociální služby - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Sociální služby

Nová služba HOME společnosti HARTMANN – RICO doveze inkontinenční pomůcky na poukaz až domů

Služba HARTMANN HOME zajistí dovoz inkontinenčních pomůcek značky MoliCare až domů

12. června 2020, 12.40 | Praha (HARTMANN – RICO)
Společnost HARTMANN – RICO reaguje na epidemii koronaviru, kvůli níž jsou ohroženi mj. i senioři, a snaží se najít řešení, které jim ulehčí získat inkontinenční pomůcky, aniž by pro ně museli do lékárny. Už v průběhu května spustila novou službu HOME. Ta zajistí dovoz inkontinenčních pomůcek značky MoliCare až domů.

 

 

Snadný, komfortní a rychlý rozvoz inkontinenčních pomůcek MoliCare, to je hlavní cíl a benefit služby HARTMANN HOME. Jedná se o novinku, která současně souvisí s kontinuální snahou o inovaci služeb společnosti. Zákazníci se tak nemusejí obtěžovat sháněním pomůcek či nošením těžkých balíků a na dodání čekají v pohodlí domova.

„O krok dál pro zdraví – to je naše motto, které se snažíme soustavně naplňovat. Proto se snažíme i tímto krokem jít vstříc lidem, kteří jsou aktuálně jednou z nejohroženějších skupin,“ říká Bohumil Staněk, manažer digitální a e-commerce divize HARTMANN – RICO. „Pacienti tak nemusí udělat ani krok z pohodlí a bezpečí svého domova, čímž významně eliminují případnou nákazu jakýmikoliv viry.“

Nabízená služba se vztahuje na inkontinenční pomůcky a pro všechny stupně inkontinence. K dispozici bude lidem, kteří mají pomůcky značky MoliCare plně hrazené pojišťovnami.

K úhradě pomůcek slouží běžný Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku, jenž dostávají pacienti od svého lékaře. Poukaz je nutné zaslat poštou v předplacené obálce, kterou pacienti najdou v objednávce. Nejdříve tak dostanou zboží a až poté zašlou poukaz.

Více informací o nabízené službě včetně jednoduchého postupu, jak služby využít, najdete na www.lekarnahartmann.cz/hartmannhome.

 

Společnost HARTMANN –RICO

Společnost HARTMANN – RICO, a. s., patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí společnost také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává více než 1 650 zaměstnanců.

 

Jak na to - stručný postup jednotlivých kroků

Jak na to - leták 1

Jak na to - leták 2

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Sociální služby  

 » Aktuality  » Zdravotnictví  

 

 

Čtvrtek, 20. června 2024

Svátek má Květa

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)