Výstaviště Lysá nad Labem zve na výstavy Senior – Lázeňský veletrh – Růžová zahrada - Kultura bez bariér - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Kultura bez bariér

Výstaviště Lysá nad Labem zve na výstavy Senior – Lázeňský veletrh – Růžová zahrada

Koláž (red), podklad VLL

5. června 2019, 15.30 | Lysá nad Labem (vll), (red)
Trojlístek výstav návštěvníky provede květinovými zahradami, světem wellness a relaxace, ale také světem seniorů, kteří jsou odhodlaní překonávat překážky navzdory vyššímu věku či handicapu a žít „na plný plyn“. Přijeďte na Výstaviště v Lysé nad Labe 13. až 16. června 2019.

 

 

Tradiční celostátní výstava růží a dalších letních květin přinese novinky ve šlechtitelské práci a kouzelná aranžmá řezaných i rostlých růží. Letošní výstava bude navíc doplněna o voliéry s exotickými a okrasnými ptáky.

Společně s procházkou Růžovou zahradou můžete navštívit i Lázeňský veletrh, kde se vám budou prezentovat poskytovatelé léčebné péče i wellness pobytů. Představí se zde špičkové produkty inspirované nejen přírodou, ale i nejnovějšími poznatky vědy a výzkumu, které vám pomohou se zdravím i rehabilitací. A chybět nebude ani soutěž o víkendový lázeňský pobyt!

Třetí z výstav – Senior – je především o aktivních seniorech. Součástí této výstavy bude i výstava rukodělných prací z už 20. ročníku soutěže Šikovné ruce našich seniorů. V odborné části výstavy najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny a odborné semináře, prezentovat se budou zařízení sociální péče všech typů. Vystavovat tu budou i dodavatelé zboží nezbytného pro každodenní život lidí, kteří potřebují pomoc společnosti, ať z důvodu věku, fyzického či psychického postižení, ale třeba i z důvodu sociálního handicapu. 

Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program – návštěvníci se mohou těšit na koncerty takových hvězd, kterými jsou například Hana Zagorová nebo Monika Absolonová. 

Více informací o programu trojlístku výstav najdete na www.vll.cz, nebo na facebooku https://www.facebook.com/vystaviste/.

 

Pozvánka: Lázeňský veletrh - Senior - Růžová zahrada

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Kultura bez bariér  

 

 

Neděle, 26. května 2024

Svátek má Filip

Reklama

Reklama

JP Servis - Přestavby vozidel
 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Reklama

 

Finanční podpora

Realizaci projektu VOZKA podporuje Ministerstvo zdravotnictví České republiky

 

 

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)