Na Makarskou za stovku! - Cestování a pobyty bez bariér - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Cestování a pobyty bez bariér

Na Makarskou za stovku!

24. března 2013, 19.45 | Olomouc (red)
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc a Hanácké cestovní centrum KAMZA vyhlašují akci „Pyramida s vozíčkáři“ na podporu asistenční služby Spolku Trend. Na jejím konci odmění jednoho z dárců poukazem na zájezd do Chorvatska. Neváhejte a přidejte se…

 

Vyhlašovatelé akce nemají na mysli pyramidy v Egyptě ani hry pochybné pověsti systému „Letadlo“. Pyramida byla vybrána jako symbol směřování od základny k vrcholu.

Vrcholem se rozumí získání částky alespoň 100 tisíc Kč na financování služby osobní asistence pro klienty Spolku Trend vozíčkářů Olomouc (dále STvO).

Vyhlašovatelé se obrací k občanům, přátelům a známým STvO s prosbou, aby zaslali finanční dar v minimální výši 100 korun na sbírkový účet u Raiffeisenbank, č. účtu 2767065001/5500, a to nejpozději do 15. května 2013. K identifikaci dárce napište do textu pro příjemce jméno a příjmení. Do slosování bude zařazen každý dárce, který zašle kontaktní údaje a v osudí bude umístěno jeho jméno za každých darovaných 100 Kč. (Např. pokud zašle 1 000 Kč, bude jeho jméno vloženo 10×). Informace o průběžném stavu budou zveřejněny na https://www.trendvozickaru.cz/pyramida-s-vozickari a vklad si lze kdykoli ověřit na https://www.rb.cz/firemnifinance/transparentniucty/?tr_acc=vypis&account_number=2767065001.

Výherce zájezdu do Chorvatska na 7 dnů pro 2 osoby v celkové hodnotě 14 000 Kč s CK KAMZA bude vylosován 20. května 2013 na Horním náměstí v Olomouci v 16 hodin během hudebního programu na podporu veřejné sbírky Zasukované tkaničky. Výherce si bude moci vybrat konkrétní zájezd z nabídky vlastních ubytovacích kapacit CK KAMZA.

Co je důležité – pokud nebude do 15. května 2013 dosaženo částky 100 000 Kč, bude výherce oceněn zájezdem pro jednu osobu.

Aby mohli vyhlašovatelé výherce oslovit, žádají dárce o avízo daru s uvedením kontaktních údajů na adresu  nebo SMS na 731 501 389. Jméno a kontakt mohou dárci také zanechat zpravidla mezi 11 a 17 hodinou v CK KAMZA v obchodní pasáži Masné krámy na Dolním náměstí 25/40 (vyplněním kuponu). Pokud někdo avízo s kontaktními údaji neposkytne, nemůže být do slosování zařazen!

Sponzoři, dárci a členové Klubu příznivců se mohou také účastnit, ale finanční a materiální dary přijaté na základě darovacích smluv se do kampaně nezahrnují. Stejně tak finanční plnění na základě smluv o reklamě.

 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Cestování a pobyty bez bariér  

 » Aktuality  

 

 

Anketa

Trávím rekreační pobyt mimo domov

několikrát ročně

44.1%

 

jednou ročně

28%

 

vůbec

27.9%

 

 

Neděle, 7. března 2021

Svátek má Tomáš

Reklama

CanoCar HANDY

Reklama

 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Finanční podpora

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou: 

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 

 

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)