Kouzlo Vánoc: Nenechte si ujít tradiční adventní koncert tanečního souboru Bílá holubice - Krátké zprávy - vozíčkář a informace: Magazín Vozka - o životě a pro život na vozíku - časopis

Krátké zprávy

Kouzlo Vánoc: Nenechte si ujít tradiční adventní koncert tanečního souboru Bílá holubice

8. prosince 2018, 12.45 | Ostrava (Xenie Kaduchová), (red)
Slavnostní večer s podtitulem Kouzlo Vánoc se uskuteční v předvánoční atmosféře 14. 12. 2018 od 19 hodin v Domě kultury města Ostravy. Bude poctou členům tohoto souboru, mezi nimiž jsou i tanečníci na vozíčku, a hostům. Představí se mj. Michal Žáček, Jakub Kupčík, Jan Uvíra a Patrik Ulman s tanečníky Bílé holubice.

 

Přivřete oči a představte si, že stojíte na ulici plné domů, slavnostně vyzdobených výkladních skříní, kolem vás procházejí, loudají se nebo spěchají lidé, kdesi v dáli cinkne kostelní zvon a z nebe se snáší první vločky sněhu... To je ten správný okamžik, aby se začaly dít malé i velké zázraky. Protože každý z nás v sobě nosí přání, které si něžně chrání ve svém srdci, a doufá, že se mu jednou splní. A právě vánoční čas může být tou správnou chvílí, ve které se tajná přání stanou skutečností. 

Adventní koncerty tanečního souboru Bílá holubice se už staly neodmyslitelnou součástí předvánočního času. Soubor pořádá adventní koncerty od roku 2012 a jejich hosty byli např. Ondřej Brzobohatý, Věra Špinarová, The Tap Tap a v posledních čtyřech letech Jarek Nohavica s Robertem Kusmierskim.

Letošními hudebními hosty budou špičkoví muzikanti Michal Žáček, Jan Uvíra a Jakub Kupčík, z tanečníků to bude například Patrik Ulman, členové baletu Národního divadla Moravskoslezského, mistr Slovenska v latinskoamerických tancích a další. Ti všichni se společně s tanečníky Bílé holubice představí ve vánočním tanečním repertoáru.

Adventní koncert podpořili Statutární město Ostrava, Moravskoslezský kraj, Rotary Club lnternational Ostrava, Nadace ČEZ, Nadační fond Veolia, lnnogy, Ostravské vodárny a kanalizace a.s., Nadace OKD, Nadace Dětský mozek, Nadace Život umělce a Ochranný svaz autorský.

Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji Domu kultury: https://www.dkmoas.cz/?s=kouzlo+v%C3%A1noc. 

Více informací: Taneční soubor Bílá holubice, www.bila-holubice.czMgr. Xenie Kaduchová, ředitelka, , tel. mob.: 603 950 682.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Aktuality  » Kultura bez bariér  

 » Aktuality  » Zpravodajství  » Krátké zprávy  

 

Reklama

Čas Velikonoc

Neděle, 21. dubna 2019

Svátek má Alexandra

Reklama

klikni

Reklama

 

Krátké zprávy

 

VOZKA na sítích

 

Finanční podpora

Projekt Vozka je realizován s finanční podporou:

Ministerstvo zdravotnictví ČR  

 

    

 

         

 

 

 

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ:

 

 

VÍCE O SPONZORINGU 

 

Partnerské organizace

 

 

 

 

 

Fakulta tělesné kultury Univerzita Palackého v Olomouci

 

 

Centrum aplikovaných pohybových aktivit FTK UP v Olomouci

 

   

 

 

  

 

   

 

  

 

Free Will o. s.  

 

  

 

VIVIDUS DYNAMIS             

  

UMÚN s.r.o. - Nakladatelství malířů s těles. postiž., malujících ústy a nohama, Liberec                   

    

  Sportovní klub Ostrava (SK Ostrava)